Chociaż haft jako metoda zdobienia odzieży kolorowymi nićmi znany jest od wieków, dopiero wykorzystanie najnowszych technologii przyniosło prawdziwą rewolucję na tym polu. Dzięki wykorzystaniu haftu komputerowego mamy możliwość tworzenia trwałych, powtarzalnych wzorów na większej ilości odzieży w stosunkowo krótkim czasie. Do tego każdy wzór może być indywidualnie zaprojektowany i unikatowy, a przy tym może łączyć różne materiały i techniki. W naszej firmie wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki: nowoczesne maszyny oraz programy komputerowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety haftu komputerowego

Haft komputerowy to bezsprzecznie najlepsza metoda znakowania odzieży. Wysoką estetykę haftów zapewnia bogata gama kolorystyczna stosowanych nici, dzięki której możliwe jest uzyskanie na przykład efektu cieniowania. Ponieważ do haftu komputerowego wykorzystujemy różne materiały, takie jak tasiemki, sznurki, koraliki czy dżety, możemy uzyskać ciekawe faktury i efekty wizualne. Należy zaznaczyć przy tym, że wzory są w pełni powtarzalne, co ma szczególne znaczenie w przypadku znakowania odzieży firmowej.

Drugą zaletą haftu komputerowego jest jego wysoka wytrzymałość. Znakowanie wykonane za pomocą mocnego splotu nici tworzy trwałą aplikację. Jest ona odporna na pranie i nie odpada nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wykorzystywane przez nas nici zachowują swoje kolory oraz strukturę (nie mechacą się).

Nie należy również zapominać o wyjątkowej wszechstronności stosowania haftu komputerowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn hafciarskich jesteśmy w stanie wykonać go na każdym materiale, z którego uszyte są koszulki, polary, odzież robocza, czapki, czy maseczki maseczki ochronne. Haft aplikujemy na dzianinach, materiałach tkanych, polarach, odzieży typu softshell i wielu innych.

Oferujemy hafty wykonane różnymi metodami

Nowoczesna technologia daje nam niemal nieograniczone możliwości. Dzięki niej wykonujemy aplikacje haftowane polegające na naszywaniu innych materiałów i tworzeniu z nich kompozycji na materiale docelowym. W tym celu wykorzystujemy skrawki materiału, ale również cekiny i dżety, koraliki, termodżety i kamienie, a nawet tasiemki i sznurki. Każdy wzór jest specjalnie projektowany, a potem powtarzany na kolejnych elementach odzieży. Ciekawymi rozwiązaniami są również haft 3D oraz haft komputerowy łączony z innymi metodami zdobienia, na przykład sitodrukiem.

Wykonujemy zamówienia indywidualne i firmowe

Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Możliwość bardzo dokładnego odwzorowania logo firmy za pomocą haftu komputerowego, a także wysoka trwałość naszych wyrobów przyciągają klientów firmowych, którym zależy na wykonaniu dużej ilości tego samego wzoru na różnych elementach odzieży.  Zaliczają się do niej fartuchy, koszulki, nakrycia głowy czy polary, ale również odzież ochronna. Tak znakowana odzież buduje markę firmy i podnosi jej prestiż w oczach klientów. Przyczynia się też do lepszej identyfikacji pracowników z firmą. Z naszej oferty korzystają również firmy, które chcą reklamować swoja markę poprzez rozdawanie gadżetów (na przykład czapeczek).

Oprócz dużych zamówień, w których liczy się powtarzalność, realizujemy również zamówienia indywidualne. Bierzemy pod uwagę pomysł klienta, nawet rysunek przez niego wykonany, i na jego postawie przygotowujemy projekt. W ten sposób można u nas wykonać pojedyncze sztuki odzieży czy gadżetów, które będą stanowiły oryginalny prezent, na przykład z okazji ślubu czy chrztu dziecka. Wyhaftowane imię obdarowanej osoby pozwoli na personalizację takiego prezentu.

Co jeszcze obejmuje nasza oferta? Szwalnia, studio projektowe i haftowanie sztandarów

Ponieważ posiadamy własną szwalnię, jesteśmy w stanie wykonywać haft nie tylko na odzieży nam powierzonej, ale i własnej. Możemy nanosić aplikacje zarówno na zakupione elementy odzieży wybranych firm, jak i tworzyć własne.

W naszym studio projektowym przygotowujemy komputerowo całkowity projekt haftu, który potem będzie nanoszony na materiał. Zajmujemy się również wszelkimi szczegółami, takimi jak dobór materiałów czy nici potrzebnych do wykonania zlecenia.

Nasza oferta obejmuje także haft komputerowy na sztandarach. Nasze maszyny o szerokim polu haftu wykonają każdy wzór w bardzo dużym wymiarze, ale z zachowaniem wyraźnych detali.

Haft komputerowy – cennik

W przypadku haftu komputerowego cennik uzależniony jest od wielu czynników, takich jak rodzaj materiału, rodzaj nici, projekt czy wielkość zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowej wyceny.