All for Joomla All for Webmasters
  •  

    Telefon

    501 268 526

  •  

    Email

    paulinexhaft@o2.pl

Sztandary

Haftowanie sztandarów to nasza specjalność.
Wykonujemy usługi w zakresie kompleksowego szycia i haftowania sztandary haftowane, chorągwie haftowane, godła haftowane, herby haftowane, flagi z haftem, szarfy haftowane, proporce haftowane.
 
Również możemy zaoferować wykonanie sztandarów metodą nadruku lub sublimacji herby wykonane sublimacją, godła drukowane, szarfy połączone z sublimacją. Możemy połączyć różne techniki zdobienia haft komputerowy połączony z sublimacją jak i również nadruk połączony z haftem.Posiadamy maszyny z szerokim polem haftu co daje nam możliwość wykonania każdego wzoru w bardzo dużym wymiarze możemy w ten sposób uzyskać doskonałą jakość detali w hafcie.
Wykonamy dla Państwa projekt graficzny sztandaru, proporczyków. Dobierzemy odpowiednie materiały, nici hafciarskie i wszystkie dodatki do wykonania sztandaru haftowanego, proporczyków wykonanych sublimacją lub flag drukowanych.
Specjalizujemy się w wykonaniu programów do haftu co daje nam możliwość szybkiej realizacji zlecenia haftowania sztandaru w wysokiej jakości.
 
Realizacje sztandary:

Nasze realizacje